Het uitvallen van de stroom herken je aan het bekende piepje. Heb je de vouwwagen nog niet zo lang, luister dan eens goed als je hem loskoppelt van de stroom. Valt de stroom uit is een makkelijk bereikbare zaklamp een onmisbaar hulpmiddel.
Optie 1:
Vaak heb je de beveiliging van de camping zijn werk laten doen en moet je het sleuteltje van de stroomverdeelkast gaan halen. Met een beetje geluk is staat de kast open en kan je zelf de schakelaar omzetten. Met een beetje pech is het midden in de nacht en valt ook je verwarming uit. Verwissel in dat geval je stekker met die van die uitstekend geïsoleerde caravan naast je. 
Optie 2:
De stroom van de vouwwagen kan ook uitgevallen zijn doordat de aardlek van de vouwwagen zijn werk deed. De knopjes zitten aan de voorkant in de achterste bankkast (Sante Fee, Ceyenne), maak het plastic raampje open en zet de knop weer goed.
Optie 3:
Achterop de stroomunit (omvormer met aardlek) zit nog een schakelaar verstopt die je bij het beladen van de achterste bankkast per ongeluk om kan zetten. Daar kwam ik na een uurtje of wat zoeken achter! L